PhotoBatMitzvah

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה. כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.

ההקדשים כבולטים ביותר הדרכים להרוויח אהבה

אנחנו כפרט להעביר המון רגשות בינתיים. יש כמה רגשות שלא ניתן להעביר דרך המילים. כאן אנו עוברים על המש העיקרית של מתנות. לעתים קרובות אנו לסחור ברכה לחברים שלנו ומשפחה על כמה אירועים ספציפיים ולהקנות הנטייה של הערצה וידידות שלנו.מתנה ליולדת בזמן חיתוך הקצה שבו כולנו עובדים תחת החירום של זמן ואין להם מספיק זמן להשקיע קצת זמן נוסף עם חברינו ובני משפחה ואנשי צוות. זה הביא על שיש שבר ביחסים. ברכת מחזות ארנב של החלק שבח ביותר לביצוע החיבור מבריק ונפלא לצד מעריצה. הפרשנות הטובה ביותר של הערצה שלא יועברו במילים, מועברת בצורה נפלאה דרך רעיון מעולה של מתנות. ברכות ביסוד מנוצלות כמעט כל פסטיבל כמו יום ההולדת, יום האב, יום האם, יום האהבה. לשבח את כל הקטעים יוצאות דופן של החברים ובני המשפחה שלך עם ההצטברויות המדהימות של מתנות מצאו הטוב ביותר באתר שלנו. שלח האהבה הכי טובה שלך וחמימות כמתנות לחברים ולמשפחה שלך. זה הזמן להפגין את האהבה הכי טובה שלך לחברים ובני המשפחה שלך ולגרום להם להבין שהסכום שאתה לטפח אותם. הצטברות עצומה של ברכה מפתה נגישה באתר שלנו.מתנה לאישה
 
 
 
 
היא חנות קניות באינטרנט של מתנות. זה המקום שבו כל אחד יכול לחקור יקומם של אושר עם מיטב ההערצה והעונג. חנויות מקוונות זה מעבירה בחר מתנות שלך למפתן החברים ובני המשפחה לאורך כל הדרך על פני הודו יתר על כן בכל מקום ברחבי העולם. הפעם החנות המקוונת שלנו היא עמוסה במתנות מושכות שונות, למשל, עוגות טעימות מטאג 'או 5 כוכבים, מדהים עוגת יער שחורה, כמובן יפה של פעולה של פרחים וטדי עם שוקולד, כסף זכוכית ומגש עם פירות יבשים טריים, אטרקטיבי תכנית משחק של Gerberas, חבורה נהדרת של ורדים אדומים, סל של פירות טריים, פרצוף מחייך חמוד של טדי עם זר פרחים ועוגה, חגיגת יום הולדת שלמה סט ורב יותר. כיום האוכלוסייה של הודו תהיה זמן מבריק להביע את האהבה ושולח איחולים הגדולים שלהם לאלה הערצתם וחברים הקרובים ביותר. כיום לתת ללב שלך ללכת עם זאת חיבור ושולח מתנות להודו באינטרנט. זו חנות מקוונת של מתנות מוכנה כל הזמן מקבלת את זה נעשה ממשל. אתה יכול לקבל הצטרף איתנו בכל שעות היום דרך החיבור הנ"ל ויכול להעביר חיבתך ליקיריך. כיום ההפרדה לא עושה הבדל בחיבור המעריצות שלך כחנות המקוונת שלנו מוכנה. רצון זה מעבר לכל ספק להעביר את המסר והמתנה שלך ליקיריך ולהביא את הקשר ההדוק.

3 טיפים הטובים ביותר עבור תינוק צלמים

צלמים תינוק רבים מקבלים צרות עם תינוק ירי. גם אם אתה צלם מקצועי ואתה רוצה לקחת את דיוקן נראה נהדר שלהם, כי פשוט לא אוהב את תמונות הריון, מקבל את התינוקות לשתף פעולה הוא תהליך משמעותי. אתה חייב להיות יותר חולה ותמיד להתכונן כדי לצלם תמונה שלהם.

צילומי הריון

גם להגיב של תינוק הטיפ הראשון כאשר הם מספיק האכילו ונחו, אתה גם מקבל את כל תשומת הלב עם אנשים שהם מכירים ואמון. כהורים יודעים את זה כי לירות תהיה הצלחה כאשר מספר דרישה אחת של תינוק כבר נפגש. אז יכול להיות יותר טוב אם אתה לא לוקח את תמונות התינוק בסטודיו לצילום המקומי, שמצב רוח התינוק לא יכולה להיות דרך תינוק צלמים רוצים שזה יהיה.

מתנה לאישה

אם אתה יכול להגדיר לירות בביתו של התינוק, שבו יש סביבה נוחה והרבה כי הוא מכיר בסביבה, יש לך הרבה יותר הזדמנויות כדי לקבל חיוך שיהפוך את הדיוקן של פעם בחיים. זו הסיבה שאתה שם את שיחת בית € ידי הצלמים התינוק.

הטיפ שני הוא מהעובדה שתינוקות כמו אנשים שהם מכירים. אז אם יש לי הצלמים תינוק הזדמנות לראות את הילד, לשחק איתם ולקבל זיקה התחילה, אז הם יהיו ידידותיים יותר לכיוון שובב כדי לקבל את הזריקה שאתה רוצה. אתה צריך להיות חכם איך אתה להכיר את המצלמה  בוק בת מצווה

בוק בת מצווה

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה.
בוק בת מצווה
כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.
חבילות צילומי בת-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.
אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו וגם מאוד אוהבת את הגיוון והטבעיות שיש לתמונות חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית ובצילומי חוץ ניתן להגיע למראה טבעי, מגוון ומהמם.
בואו להתרשם מהחבילות האטרקטיביות שמשלבות צילומי סטודיו וצילומי חוץ.
בחבילות הצילום ניתן גם לשלב מאפרת מקצועית ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.
סטודיו ליאורית מציע סטודיו מרווח של 80 מ”ר, עםחניה צמודה, תא הלבשה, מטבחון, שירותים, פינת ישיבה ואביזור הכי מקצועי שיש. במהלך השנים רכשתי המון אביזרים איכותיים שיגרמו לתמונות שלכם להיראות אישיות ומיוחדות. אני לא מתפשרת על איכות ולכן כל הציוד אצלי הינו הכי איכותי שקיים בשוק הצילום.
אני מאמינה שמי שמגיע לסטודיו צריך לקבל תמונות מדהימות וחוויה אישית מהנה - וזו הבטחה!
בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.
בוק בת מצווה
אשמח לשמוע ממכם,
ליאורית

צילומי הריון

יש לי סטודיו גדול של 80 מ”ר של מרחב עבודה ועוד עשרות מטרים של שטח נוסף לשירותים, מטבחון, פינת ישיבה, תא הלבשה ועוד. הסטודיו מאובזר במיטב הציוד המקצועי באיכות הגבוהה ביותר ובאביזרים רבים לכל סוגי הצילומים. הציוד והאביזרים ביחד עם איכות צילום גבוהה עושים את ההבדל בין תמונה סבירה לתמונה מצוינת.צילומי הריון
האם חייבים עריכה לכל התמונות?
בגלל מקצועיות הסטודיו, התמונות הגולמיות הינן באיכות מאוד גבוהה. הרקע מאחורה נקי וחלק, התאורה הרכה מבליטה את יופי המצטלמים ולמעשה אין צורך בעריכה נוספת. שימוש בעריכות פוטושופ מומלץ רק לשם תיקונים קוסמטיים כגון ליטוש פצעים וקרעים של הריון או יצירת אפקטים אומנותיים של שחור לבן, חום לבן וצביעה סלקטיבית.
מה מביאים לצילומים?
אין צורך להביא שום דבר אלי לסטודיו. כל האביזרים והלבוש שבתמונות בגלריות הוא שלי. יחד עם זאת, אם תרצו להביא בגד או בובה בעלת משמעות מיוחדת, אתם יותר ממוזמנים לעשות זאת.
איך מתאפרים לפני הצילומים?
התאורה בסטודיו מאוד רכה ומלטפת ואין צורך באיפור כבד. איפור קל ועדין יעשה את העבודה.
מה ההבדל ביניך לבין אחרים?
תראה כתבה על 
האם התמונות באתר של דוגמנים ודוגמניות?
התמונות באתר הינן של אנשים רגילים שבאו אלי לצילומים. איכות הצילום והציוד יגרמו לכולם להיות דוגמנים ליום אחד.
באילו רקעים את משתמשת?
יש לי המון אפשרויות לרקעים. רקע לבן, שחור וחום שמשמשים לכל סוגי הצילומים. הרקע הלבן ישדר טוהר וניקיון התמונה ובדרך יכלל בחבילת בסיס ורקע שחור יתן את האפקט הדרמטי לצילומים יותר אומנותיים. מעבר לכך יש לי רקעים צבעוניים גדולים שיתנו את המראה הלא רגיל לתמונות המיוחדות שלכם. לבבות ופרחים בצילומי ילדים, טיפות ועלים לצילומי הריון וכו’ …
אילו אביזרים יש לך בסטודיו?
בסטודיו יש שמיכות, קופסאות, צעצועים, כדורים, כובעים, בדים, בגדים, עניבות, שרשראות, עגילים, פופים, כורסאות, כסאות, תחפושות, צמידים, אותיות ועוד המון אביזרים שיגרמו לתמונה שלכם להיראות יפה אותנטית ומיוחדת …
איפה חונים?
יש לי חניה פרטית. אין צורך לחפש חניה.
מה העלויות ואיך משלמים?
תיראו את המחירונים השונים. ניתן לשלם במזומן או בצ’קים.
איך מתלבשים לפני צילומים?
בצילומי הריון חשוב מאוד להתלבש בבגדים רחבים שלא לוחצים על הבטן.
לצילומי ילדים ומשפחה צריך לביא מספר חליפות יפות לילדים.
בצילומי הריון, ילדים ומשפחה הצילומים הם ללא נעליים כך שאפשר לבוא עם כפכפים.
בצילומי תדמית מומלץ לבוא עם לפחות שתי חליפות. 
בצילומי בת-מצווה, כדאי להביא כמה שיותר בגדים ואביזרים שיש לכם כדי לתת טעם אישי לתמונות.
באיזה שבוע מומלץ להצטלם לצילומי הריון?
צילומי הריון עדיף לעשות בין שבוע 32 לשבוע 36 כאשר הבטן כבר עגולה ויפה ועדיין לא ירדה למטה.
את מי עוד אפשר להביא לצילומי הריון?
אפשר להביא את כל מי שאתם רוצים ! אני מאמינה שהתמונות טובות יותר אם כל המשפחה משתתפת.
איזה סוגי צילומים את עושה?
אני עושה את כל סוגי הצילומים שסטודיו מקצועי יכול להציע. רוב העבודה שלי היא. אני גם מתמחה בצילומי בת מצווה, צילומי בר-מצווה, צילומי תדמית, צילומי דוגמנות, צילומי מוצר ובקשות ייחודיות.
תפנו אלי, אם זה קיים, אני יכולה לצלם את זה …
איך מקבלים את התמונות?
התמונות הראשוניות מועלות לאלבום רשת אחרי שלושה ימים בלבד. לאחר שאתם בוחרים תמונות לעריכה בפוטושופ, אני מבצעת את העריכות ושולחת אליכם הביתה מעטפה שבה כל התמונות הגולמיות ברזולוציה מקסימאלית ותמונות ערוכות שבחרתם.
איפה אפשר לראות את העבודות האחרונות שלך?
מדגם מהעבודות שלי ניתן לראות בדף הגלריות וכל העבודות האחרונות שלי מופיעות בדף הפייסבוק שלי. אתם יכולים להיכנס אליו דרך קישור פייסבוק משמאל או לחפש “סטודיו ליאורית” בפייסבוק.
איך יכול להיות שהמחירים שלך יחסית נמוכים לסטודיו מתחרה באותה רמת מצוינות?
אני מאוד מתאמצת להיות הוגנת במחירים שאני מציעה לעומת התמורה שאני נותנת. כן, גם לי כמו כל סטודיו מקצועי יש שכירות, ארנונה ומסים אחרים. אני מנסה להוריד את העלויות שלי על ידי עבודה קשה יותר ועשייה של צילומים ועריכות בעצמי (ללא בעלי מקצוע נוספים).
אני עובדת יותר קשה, כדי שתקבלו מחירים הוגנים.
האם את מצלמת משפחות גדולות / חברות / מפלגות ואחרים שדורשים מרחב גדול?
הסטודיו שלי בנוי להפקות גדולות. אני מצלמת חברות, מפלגות ומשפחות ענקיות. אשמח לראותכם אצלי.צילומי הריון

צילום הריון

אני צלמת הריון מנוסה ומקצועית ונהנית מאוד לצלם במיוחד את ההריון.

משהו בתמונות הריון מרגש אותי יותר מצילומים אחרים. צילום הריון

תקופת ההריון הינה תקופה מיוחדת ומרגשת. היא מהווה את שיא היופי הנשי שמשלב רוך ועדינות, התרגשות וחוויה.

ממש בקרוב תוכלי להחזיק את פרי ביטנך בידיים ולראות את העיניים הקטנות והיפות ואת החיוך הראשון.

כדי להנציח את הרגע, אני אהיה כאן כדי שתוכלי להסתכל לאחור ותזכרי כמה יפה היית.החבילה כוללת:

צילומי הריון


שעה של צילומים בסטודיו

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו 

לפחות 100 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

- שימוש ברקע שחור וברקע לבן 

- אלבום רשת

- הפתעה קטנה ממני 

מחיר מבצע : 499 ש"ח

צילום הריון

צילומי הריון

מניסיוני רוב הנשים שמגיעות לסטודיו חוששות מהסיטואציה ואינן מורגלות להצטלם בצורה מקצועית, אבל אני מבטיחה לך כי האווירה שבסטודיו וההנחיות שתקבלי ממני יעזרו לך לעמוד בצורה מחמיאה מול המצלמה.

אנחה אותך היכן להניח ידיים, לאן להפנות את המבט וכיצד לשבת או לשכב כך שככל שהצילומים יתקדמו את תרגישי יותר ויותר בנח עם עצמך ותתחילי להתרגל לזוז ללא הנחיות.

במהלך צילום הריון נחליף תלבושות, תכשיטים, אביזרים ורקעים. אני מבטיחה ללוות אותך תוך כדי דאגה לנוחיותך ופרטיותך עד ליצירת גלריה ייחודית ואישית.צילומי הריון

אחרי הצילומים

 צילום הריון הסתיים. עכשיו מתחילה העבודה הקשה Wink

תוך יום כל התמונות שעשינו יהיו זמינות עבורך בגלריה אישית באתר ואת תצטרכי לשבת ולבחור את התמונות לעיבוד או לאלבום הדיגיטלי. לאחר בחירת התמונות, אבצע עיבוד ועריכה מקצועית וכמו כן העלמת סימני מתיחה וכתמים, החלקת העור ועוד שיפורים בהתאם לצורך.

צילומי הריון

בשלב העיבוד נחליט יחד כיצד תראה התמונה הסופית. האם היא תישאר צבעונית או תהפוך לשחור לבן. נבחר את התמונות שבהם נצבע פריטים בצורה סלקטיבית (כל התמונה בשחור לבן ופריטים מסוימים ישארו בצבע).

עם התמונות הנבחרות ארכיב עבורך אלבום מעוצב ומושקע שינציח חוויה ותקופה מרגשת בחייך. כמו כן, לאחר שתוודאי כי עיבוד התמונות ועריכת האלבום הדיגיטלי (במקרה שהזמנת) מוצאים חן בעינייך,

כל החבילה תישלח לביתך הכולללת : כל התמונות הגולמיות, כל התמונות הערוכות, הפתעה ממני ואלבום דיגיטאלי (אם הזמנת.) צילומי הריון

סטודיו לצילום

הגיע יום ההולדת של מי שאתם הכי הכי אוהבים ואתם לא יודעים מה לקנות.

קניתם  כבר את כל הבשמים והגאדג'טים הכי נחשקים.סטודיו לצילום

אז איך מחדשים? איך קונים מתנה מיוחדת שכל אחד ממש ירצה לקבל?

סטודיו ליאורית יגרום לכם להרגיש דוגמנים ליום אחד וישאיר חוויה מדהימה וזכרונות נצחיים.

סטדיו ליאורית המקצועי מתמחה בצילומי יופי ודוגמנות. הסטודיו רחב מימדים ומעוצב בצורה נעימה, נוחה ויפה.

בסטודיו יש את מיטב הציוד הקמצועי שיגרום לכל אחד להיראות מדהים.

חבילת מתנה ליום הולדת כוללת צילומי בוק מקצועי בסטודיו. את החבילה ניתן לשדרג בתוספת איפור והדפסה על קנבס.

אז איך מזמינים ?

1. בוחרים חבילה

2. משלמים בכרטיס אשראי או ב-paypal

3. מקבלים למייל שובר מתנה שקניתם (אפשר לשלוח גם בדואר)

4. מעניקים את המתנה 

5. מתאמים את מועד הצילומים מול הסטודיו. תוקף השובר הינו לשלוש שנים מרגע הרכישה.

 החבילה כוללת:

 

שעה של צילומים בסטודיו

- אלבום דיגיטאלי איכותי

- שימוש ברקע לבן ושחור ואביזרים בסטודיו

לפחות 100 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

- 5 תמונות ערוכות בפוטושופ

- אלבום רשת

מחיר מבצע : 499 ש"ח 

 סטודיו לצילום

צילומי ניו-בורן

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה.

כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.

חבילות צילומי בת-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.צילומי ניו-בורן

אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו וגם מאוד אוהבת את הגיוון והטבעיות שיש לתמונות חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית ובצילומי חוץ ניתן להגיע למראה טבעי, מגוון ומהמם.

בואו להתרשם מהחבילות האטרקטיביות שמשלבות צילומי סטודיו וצילומי חוץ.

בחבילות הצילום ניתן גם לשלב מאפרת מקצועית ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.

בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.

אשמח לשמוע ממכם,

ליאוריתהחבילה כוללת:

צילומי ניו-בורן 

שלוש שעות של צילומים בסטודיו

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו

לפחות 150 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

- אלבום רשת

הפתעה קטנה ממני

מחיר מבצע : 849 ש"ח

* כל שעה נוספת - 150 ש"ח או חלק יחסי ממנה צילומי ניו-בורן

צילומי משפחה

בסטודיו ליאורית יש צלמת אחת שמכורה לתמונות וזו אני Laughing

התחלתי כצלמת הריון אבל היום אני עושה הכל. צילום הריון היה האהבה הראשונה שלי אבל היום אני אוהבת לצלם כל דבר אפשרי.

בעברי אהבתי מאוד להצטלם אך מהרגע שהתחתנתי והבאתי ילד לעולם, כל התמונות בבית הן של הבן שלי בלבד. 

הסטודיו חדש ומרווח, עם ריצפת פרקט, מיזוג אויר, מטבחון, שירותים וחניה צמודה והכל לנוחיותכם המירבית. 

 

על מנת להפוך את חווית הצילום לייחודית ואת התמונות שלכם לאישיות, הסטודיו מאובזר ברקעים ואביזרים רבים ומגוונים. הרקעים מתאימים לכל סגנונות הצילום שאני מתמחה בהם:.צילומי משפחה

צילומי משפחה 

 

 

 

 

 

 

שעה של צילומים בסטודיו

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו 

לפחות 100 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

- שימוש ברקע שחור וברקע לבן 

- אלבום רשת

- הפתעה קטנה ממני 

מחיר מבצע: 499 ש"ח

צילומי משפחה

בוק בת מצווה

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה.

כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.בוק בת מצווה

חבילות צילומי בת-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.בוק בת מצווה

אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו וגם מאוד אוהבת את הגיוון והטבעיות שיש לתמונות חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית ובצילומי חוץ ניתן להגיע למראה טבעי, מגוון ומהמם.

בואו להתרשם מהחבילות האטרקטיביות שמשלבות צילומי סטודיו וצילומי חוץ.

בחבילות הצילום ניתן גם לשלב מאפרת מקצועית ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.

בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.

אשמח לשמוע ממכם,

ליאורית החבילה כוללת:

בוק בת מצווה

שעה וחצי של צילומים בסטודיו

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו 

לפחות 150 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

- שימוש ברקע שחור, לבן ורקעים צבעוניים

- אלבום רשת

- הפתעה קטנה ממני

מחיר מבצע : 549 ש"ח

בוק בת מצווה

 

 

צלמת הריון

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה.צלמת הריון

כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.

חבילות צילומי בת-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.

אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו וגם מאוד אוהבת את הגיוון והטבעיות שיש לתמונות חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית ובצילומי חוץ ניתן להגיע למראה טבעי, מגוון ומהמם.

בואו להתרשם מהחבילות האטרקטיביות שמשלבות צילומי סטודיו וצילומי חוץ.

בחבילות הצילום ניתן גם לשלב מאפרת מקצועית ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.

בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.

אשמח לשמוע ממכם,

ליאוריתהינה חבילה שמאפשרת לך להנציח את התקדמות עוברך בבטן

ולאחר הלידה.

ברכישת חבילה זו, תוכלי להגיע לשבעה מפגשי צילום בסטודיו

החל מהשבוע ה-12 להריונך ועד השבוע ה-40.

ומפגש אחד נוסף לאחר שתלדי לצילומי ניו- בורן.

החבילה כוללת:

צילומי הריון

שבעה מפגשים של חצי שעה של

   צילומי יריון בסטודיו

מפגש של שעתיים של צילומי ניו-בורן

לפחות 250 תמונות באיכות גבוהה

   על דיסק (מכל ימי הצילום) 

40 תמונות מעובדות בפוטושופ

- אלבום רשת

הפתעה קטנה ממני

מחיר מבצע : 1,699 ש"ח

צלמת הריון

צילום בת מצווה

יש בדרך כלל ארבעה סוגים של עדשות צילום שכל צלם חתונה צריך להיות בתיק שלו או שלה חלטורה: 
 
רחב הזווית זום 
רחב ל-טלה זום 
-מיוצב תמונת טלה זום 
עדשות ראש / דיוקן 
רחב הזווית זום צילום בת מצווה בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הנה חוויה מרגשת ומדהים שלא מתפשר על איכות ושירותיות.
עדשות זום ​​רחבה זווית הן אחת עדשות צילום החשובות ביותר, כי כל צלם חתונה צריך להיות, בדרך כלל 17ל35mm באורך עם צמצם קבוע של f / 2.8. הם מספקים עומק גדול של שדה, מה שהופך את זה פשוט יש חזית ורקע בפוקוס. הם ציוד צילום חתונה הכרחי המאפשר גמישות באזורים מוגבלים כמו סעודת חדר קטן או רחבת ריקודים צפופה. בעוד עדשות צילום קצרות יותר מאפשרות לך ללכוד יותר פרטים, עדשות זום ​​רחבה זווית מאפשרות לך ללכוד יותר תגובות ואווירה לספר סיפור עשיר יותר. 
 
לפרט יותר, עדשות צילום זום רחבה זווית מאפשרות לך לירות פרספקטיבה רחבה יותר של רגעים שקורים סביב הנושא המרכזי, ומכאן מתן תמונה גדולה של האירוע כולו. לדוגמא, יש לי תמונות רחבה זווית היכולת לספר "סיפורים בתוך סיפור", שמאפשר לך לחשוף יותר של הסיפור שמאחורי הזריקה. זה חיוני לצילום חתונה  טוב.כאירועים סביב חתונות הם כל כך זמן עדשות רגישות, טובות צילום תאפשר לך ללכוד פעולות או רגשות רבים בזמן המהיר ביותר אפשרי. 
 
כאשר נעשה שימוש במקום, כגון הכנסייה או אולם נשפים, עדשות צילום זום רחבה זווית גם להגדיל את הפאר ומרחב של האזור, שמתמצת את התחושה יצירתיים לצילום חתונה 
 
עם זאת, אתה צריך להיות סלקטיבית של הסצנות או פעולות שימוש בעדשות צילום רחבה זווית, כאזהרה לירי רחב היא שזה יוצר איזה עיוות גוף, במיוחד כאשר נושא מצולם מקרוב. באופן כללי, אנשים נוטים להסתכל יותר כבדים וקצר יותר בקצוות, ואילו זרועות יכולות להסתכל ענק.הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שהכלה מקללת אותך על ביצועה להיראות כמו שהיא יש לשים על 10 ק"ג! כדי לעקוף בעיה זו, אתה צריך כמה שיותר רחוק אפשר להימנע לשים את החתן והכלה בקצוות של עיוות הזווית רחבה. בנוסף, עדשות צילום רחבה זווית אולי גם להכניס אלמנטים מסיחים או לא רצויים לתוך המסגרת, שאחרת יהרסו את רגע מושלם תמונה. 
 
רחב ל-טלה זום 
 
עדשות ל-טלה רחבים הן עדשות צילום החשובות ביותר שצלם חתונה לא יכול להסתדר בלי. הם צריכים להיות באופן אידיאלי עדשות שמכסות איפשהו סביב טווח אורך מוקד 20-70mm עם צמצם של f / 2.8. טווח אידיאלי זה מאפשר לך לקבל רחב מספיק כדי לקחת תצלום קבוצתי וקרוב מספיק כדי ללכוד את רגשות פנים ביריות הכנה שלך או דיוקן שלושה רבעים של בני זוג ללא תופעות בלתי רצויות של עיוות פרספקטיבה רחבה זווית. הם גם להכפיל את עדשות טובות כמו לדיוקנים. בהתחשב רק עדשה, אתה יוכל רוב ללכוד היריות דרושות לחתונה בהגינות גם. 
 
 -מיוצב תמונת טלה זום 
 
עדשות זום ​​טלפוטו-התייצב תמונה גם פריטים חיוניים ברשימת ציוד צילום החתונה שלך.אורך מוקדי 70-200mm הוא טווח חשוב לתמונות טכס חתונה. זה מאפשר לך לתת הנושאים שלך יותר מרחב במצבים שבם אתה לא רוצה לקבל בדרך. כפי שאתה יהיה לעתים קרובות מצלם במעבר מהחלק האחורי של הכנסייה, עדשות זום ​​טלפוטו-התייצב תמונה תהיה שימושיות מאוד. 200mm הוא מספיק זמן כדי להיות מסוגל לקחת 3/4 תמונות אורך של החתן והכלה להחלפת הנדרים שלהם בעת ששהתה במרחק סביר מהפעולה ו70mm הוא רחב מספיק כדי לקחת בהשושבינות או שושבינים כקבוצה מבלי לעבור צילום עדשות lenses.Prime 
 
עדשות פריים הן בעצם עדשות צילום עם אורכי מוקד קבועים, בניגוד לזום עדשות, שיש להם אורכי מוקד משתנים אומר 24-70mm או 17-55mm. בדרך כלל יש עדשות פריים איכות אופטית טוב יותר מאשר עדשות צילום זום, ובדרך כלל מגיעות עם פתחים מקסימאלי רחבים יותר כגון f / 2.8 או f / 1.8. 
 
עדשות ממשלה טובות הן חייב להיות עדשות צילום לכל צלם חתונה, כפי שהם מעולים ללקיחת דיוקנאות טובים. למרות שאתה יהיה מצויד כראוי לצילומי חתונה עם שלוש עדשות זום בערכת העדשה שלך כפי שפורט לעיל, כדאי כולל 02:58 עדשות פריים מהירות בתיק שלך גם כן. עדשות צילום אלה הן קומפקטיות, קלים, וזולים למדי וכנראה יהיה צורך בכ -10 20% מלירות חתונה. 
 
עדשות צילום ראש מהר יותר הן אידיאליים במצבים שבם f / 2.8 צמצם לא מספיק כדי לקבל את מהירות תריס עוצר תנועה או עומק שדה רדוד הרצוי, בין אם מסיבות אמנותיות או טכניות. לדוגמא, תמונה שדורשת 1 / 20th של מהירות תריס שנייה בf / 2.8 רק דורשים 1/60 שני בf / 1.8, יוצרים הבחנה בין תמונה חדה ואחד מטושטש. צלמים מקצועיים רבים בעצם כוללים עדשות פריים בשקיות ההופעה שלהם כגיבוי חסכוני לעדשות הזום שלהם. לא הרבה אנשים יכולים להרשות לעצמם לרכוש עדשת f / 2.8 טלה 70-200mm נוספת כגיבוי ואתה גם רוצה למנוע מצב מטורף שבו עדשת הצילום שלך נכשלה בך בזמן רגע מכריע. 
בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הנה חוויה מרגשת ומדהים שלא מתפשר על איכות ושירותיות צילום בת מצווה.

צילום בת מצווה

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בר-מצווה.צילום בת מצווה

 

כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.

 

חבילות צילומי בר-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.

 

אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו ולכן לא עושה צילומי חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית.

 

בחבילות הצילום ניתן גם לשלב צילומי משפחה ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.

 

בוק בר מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.

 

אשמח לשמוע ממכם,

ליאורית צילום בת מצווה

החבילה כוללת:בוק בר מצווה


שעה וחצי של צילומים בסטודיו

 

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו 

 

לפחות 150 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

 

- שימוש ברקע שחור, לבן ורקעים צבעוניים

 

- אלבום רשת

 

- הפתעה קטנה ממני

 

 

מחיר מבצע : 449 ש"ח

בוק בת מצווה

סטודיו ליאורית הינו סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי בת-מצווה.בוק בת מצווה

 

כדרך חיים, אני מאמינה בתמורה הוגנת לתשלום המשולם ולכן אני מקפידה לגבות מחיר סביר לסשן צילומי סטודיו.

 

חבילות צילומי בת-מצווה הינן עשירות בתוכן רב ותוכלו לבחור מהרשימה למטה את זמן הצילום, כמות הרקעים וסוגיהם, אביזרים וסך והתמונות הערוכות בפוטושופ.

 

אני מאוד מעריכה את איכות התמונות בסטודיו וגם מאוד אוהבת את הגיוון והטבעיות שיש לתמונות חוץ. בצילום איכותי בסטודיו ניתן להגיע לתוצאה מדהימה תוך נוחות מירבית ובצילומי חוץ ניתן להגיע למראה טבעי, מגוון ומהמם.

 

בואו להתרשם מהחבילות האטרקטיביות שמשלבות צילומי סטודיו וצילומי חוץ.

 

בחבילות הצילום ניתן גם לשלב מאפרת מקצועית ואלבומים דיגיטאליים או קנבס.

 

בוק בת מצווה בסטודיו ליאורית הינה חוויה מרגשת ומדהימה שלא מתפשרת על איכות ושירותיות.

 

אשמח לשמוע ממכם,

ליאורית בוק בת מצווה 

החבילה כוללת:בוק בת מצווה


שעה של צילומים בסטודיו

 

- שימוש חופשי בכל האביזרים בסטודיו

 

לפחות 100 תמונות באיכות גבוהה על דיסק

 

- שימוש ברקע שחור וברקע לבן 

 

- אלבום רשת

 

- הפתעה קטנה ממני 

 

 

מחיר מבצע : 399 ש"ח